top of page

HAKKIMIZDA

True Target İnsan Kaynakları 2019 yılında faaliyete geçen, sektöründe geçmişten elde ettiği deneyim, bilgi ve hizmet kalitesi sayesinde kendisini hızla geliştirmiş ve birçok önemli firmayla çalışan ve kendisini müşteri memnuniyeti için sürekli geliştiren bir firmadır. True Target İnsan Kaynakları, firmalara insan kaynakları konusundaki Teşvik&Bordro haricinde ücretsiz olarak SGK Danışmanlığını da sunarak hizmeti en üst seviyede tutar. True Target İnsan Kaynakları insan kaynaklarına ve müşteri memnuniyetine en üst sırada önem veren bir şirkettir. True Target İnsan Kaynakları; müşterilerinin her zaman farklı bir ikameye sahip olduğunu bilerek her gün müşterilerinin beğenisini ve güvenlerini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu hedeflerini gerçekleştirir. SGK & İşkur teşvik danışmanlığı ile işçilik maliyetlerinizde yılda %37,5 'a varan tasarruf sağlatan True Target İnsan Kaynakları aynı zamanda tüm güncel konuları takip ederek müşterilerine düzenli olarak bilgilendirme sağlar. True Target İnsan Kaynakları olarak SGK Teşvikleri haricinde Bordro hizmeti de vererek müşterinin A’dan Z’ye tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinde en üst seviyede rol oynar. 

True Target İnsan Kaynakları olarak sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Vizyonunuz bizim için çok önemlidir. Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve başarılı bir gelecek için gerekli araçları sağlamak istiyoruz. Özel çözümleri zamanında sunmaya hazır olan profesyonel bir Danışmanlık Şirketi arayan müşteriler, çalışmaya başladığımız günden beri bize güveniyor.

İletişim

  • Siyah YouTube Simgesi
  • Instagram - Siyah Çember
  • LinkedIn - Siyah Çember
toppng.com-white-location-icon-png-locat

Merkez Ofis:

Merdivenköy, Nidakule Goztepe Merdivenköy Mah. Bora Sok.Nida Kule Göztepe sit. A Apt. No:1-3 / 22, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Şube:

Corner Plus İş Merkezi, Fethiye Mahallesi Sanayi Caddesi No:263 Kat 3, 16140 Bursa

 

0(216)468 89 37

0(539)790 57 36

info@truetarget-ik.com

 

Bize Sorun

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page